HTC Sensation - moje výhody a nevýhody

Pojďme spolu prozkoumat mé výhody a nevýhody. Jako každá věc, i já mám své plusy, ale i mínusy, se kterými se holt musí počítat. Pokud pro Tebe budou mé mínusy zdrcující, nejspíš si mě nepořídíš, ale mrkni vpravo dolů na mé kamarády, vypsal jsem tam pár super telefonů, třeba Ti padnou do noty lépe, jako já. Ale kdo ví, třeba nedostatky překonám svými nesčetnými plusy, které HTC Sensation má.

Výhody

synchronizace Výtečný 4,3‘‘ qHD displej s rozmanitým rozlišením 540 x 960 bodů. Paměť RAM o velikosti 768 MB doplňující ďábelsky rychlý dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz. 8 MPx fotoaparát s možností natáčení Full HD videa, Android 2.3 s povedenou grafickou nadstavbou HTC Sense 3.0. Skvělý prohlížeč s podporou Flash 10.1, kvalitní konstrukční zpracování, skvělá synchronizace s Google aplikacemi – Google Picasa, Gmail, Google kalendář, Google kontakty a další. Multimediální machr, to jsem já, HTC Sensation. Budeš-li mít nějaké dotazy a připomínky, směřuj je do diskusního fóra vpravo. Mile rád s Tebou podiskutuji.

Nevýhody

qwety klávesnice Určitě se nemůžeš dočkat na uvedení některých nevýhod, které i HTC Sensation samozřejmě má. Jako první a možná i největší nevýhoda je slabší výdrž baterie, která má kapacitu 1 520 mAh. Je to pochopitelné, přeci jen uživit dvě jádra, tak obrovskou paměť RAM a všechny ostatní funkce a aplikace není žádná hračka. Pro někoho se může zdát jako mínus i cena, která je v dnešní době stále poměrně vysoká. Dále na sebe uvedu, že se přehřívám, pokud mě moc vytěžuješ (skvělé v zimě na ohřátí rukou), chybí mi hardwarová spoušť fotoaparátu a někomu možná vadí i má hmotnost. Občas se Ti nemusí něco pozdávat v HTC Sense (zbytečně velké wigdety), ale to snad překousneš. S pozdravem HTC Sensation.