HTC Sensation - příslušenství

Aby sis o HTC Sensation nemyslel moc špatného, jsem takový dobrák, že na této stránce uvedu mé nejnutnější příslušenství a vybavení, kterým bych chtěl zkrášlit, abych byl pečlivě ochráněn před různými vnějšími vlivy. Ceny jsou seřazeny vzestupně, takže vše pořídíš za tu nejnižší cenu, za kterou ji server heureka.cz nabízí. A to se vyplatí!

Screenshield fólie na celé tělo pro HTC Sensation

ScreenSHILED fólie je oblíbená a hlavně kvalitní značka pro ochranu celého těla HTC Sensation. Přitom je průhledná a zakryje již předešlé drobné škrábance. Díky její skvělé odolnosti a funkčnosti si ji výrobci dovolují nabízet s doživotní zárukou. Takže šup, nakup tuto výtečnou fólii, ať se Ti nepoškrábu.

Screenshield fólie na celé tělo pro HTC Sensation lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro HTC PO-S621

Pokud sháníš opravdu elegantní a přesně padnoucí pouzdro pro HTC Sensation, právě jsi ho našel. Je z kvalitní černé kůže a uvnitř vyplněno měkkou podšívkou, takže se budu cítit jako v bavlnce. Navíc mě ochrání před nežádoucími škrábanci, pády a podobně. Nejen stylové, ale i účinné příslušenství.

Pouzdro HTC PO-S621 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zadní kryt pro HTC Sensation

Jestli se Ti z nějakého důvodu podaří rozlomit můj zadní kryt, nevěš hlavu, nabízím Ti odkaz pro jeden náhradní. Sice stojí pár stovek, ale pořád lepší než chodit s odhalenými zády. Doplním originální kód výrobce: 74H01897

Kryt HTC Sensation zadní lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Baterie HTC BA-S560

Aneb dalších 1 520 mAh energie navíc. Tato baterie slouží jako doplněk k baterii stávající, takže pokud jedeš na dlouhou cestu, kde nebudeš mít přístup k napájení, určitě Ti druhá baterie přijde vhod.

Baterie HTC BA-S560 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>