HTC Sensation - tapety - hry - videa

K čemu bude sloužit tato sekce je Ti nejspíš nad míru jasné, najdeš zde hry zdarma pro HTC Sensation, dále potom různé tapety, aplikace a samotnou video recenzi, na které se Ti představím v celém svém odhalení. Využij tohoto prostoru a této nabídky na plno, všechno Ti nabízím zdarma, tak směle do stahování a užívání si všech multimediálních funkcí HTC Sensation.

Tapety

Chtěl bys stahovat tapety zdarma pro HTC Sensation, ale netušíš kde? Žádný problém, od toho jsem tady. Buď zapni Android Market, kde je tapet, schémat a různých jiných věcí spousty, nebo si stáhni některou ze mnou nabízených tapet. Dole pod obrázky najdeš i speciální odkaz na tapety zdarma přesně pro rozlišení HTC Sensation, což je 540x960. A pokud si ani tam nevybereš, napiš mi do diskusního fóra, určitě se ještě pár skvělých odkazů na stažení tapet zdarma najde. Tvůj HTC Sensation.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Pokud nechceš stále hledat, nabizím Ti stránku, kde jsou tapety přímo pro mě s rozlišením 540x960. Odtud si už jistě vybereš. A pokud ne, zapni Android Market.

Hry

Hraní nejnovějších her mi nedělá vůbec žádný problém, díky dvoujádrovému procesoru, obrovské paměti RAM a qHD displeji asi chápeš, proč mám tak silná slova. Na Tobě je, abys mě otestoval, jestli opravdu nelžu. Stáhni si tedy nejnovější hry třeba z Android Marketu, nebo z internetu, zapoj mě pro jistotu do nabíječky a vymáčkni ze mě to nejlepší. Navíc jsou všechny hry na Android Marketu ohodnoceny a okomentovány, takže předem víš, jestli si stáhneš střílečku, závody aut či nějakou strategii.

hry

Videa

A už tu máme slibovanou video recenzi od chlapců z mobilenet.cz. Je poměrně dlouhá, takže si uvař čaj a pěkně v poklidu si ji vychutnej. Pokud sis myslel/a, že ze najdeš videa ke stažení zdarma, zklamu Tě, ta zde nenajdeš. Pokud Tě bude zajímat veškerá technická specifikace, mrkni do menu dolů. A pokud se mnou budeš chtít něco prodiskutovat, ozvi se do diskusního fóra, rád si s Tebou popovídám. Díky, HTC Sensation.